Kuchyně a jídelny na míru

Kuchyně a jídelny

Kuchyně a jídelna je středem každé domácnosti. Proto se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc při výběru toho nejlepšího designu a materiálu pro kuchyně na míru. Na naší provozovně Vám naši specialisté představí širokou škálu možností materiálů a jejich kombinací a možnost dodání elektrospotřebičů od našich smluvních partnerů také Vám můžeme vše prezentovat u Vás doma. Prostorový návrh designu Vaší kuchyně na míru Vám zhotovíme zcela nezávazně a zdarma.

Funkčnost a design

Naším cílem je nabídnout a vyrobit Vám nábytek do kuchyňe na míru, ve kterém se budete cítit příjemně a který splní veškeré Vaše požadavky na kvalitu, design, cenu a funkčnost. Při návrhu kuchyně klademe důraz na životnost, estetický vzhled a maximální využití prostoru k danému účelu. Míru využití vnitřního prostoru kuchyňské linky Vám zvýšíme nabídkou nepřeberného množství prvků drátěného programu, výsuvných systémů a členění zásuvek. Vaši pracovní desku kuchyňské linky lze dodat jak ve standardním laminovaném provedení, tak umělý nebo přírodní kámen. Výhody a nevýhody jednotlivých materiálů Vám rádi vysvětlíme. Samozřejmostí je široký výběr kuchyňských dřezů a vodovodních bateriií od renomovaných výrobců.

Elektrospotřebiče do kuchyňské linky

V rámci kompletní dodávky jsme schopni Vám nabídnout elektrospotřebiče všech značek a typů. Na základě konkrétní poptávky Vám rádi naceníme kterýkoliv spotřebič nebo si je můžete sami objednat a u nás nechat do Vaší kuchyně na míru odborně namontovat. Všem svým zákazníkům jsme schopni poskytnout veškeré služby od 3D návrhu kuchyně na míru až po kompletní realizaci včetně zajištění všech ostatních potřebných profesí. Rádi dodáme to, co je pro Vás výhodné. Kvalitní nábytek a spokojený zákazník jsou základem našeho podnikání. Jako přímý výrobce jsme schopni nabídnout kuchyně na míru v prvotřídní kvalitě za bezkonkurenční cenu..

Ukázky realizací

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi pro Vás vyhotovíme návrh s bytovým designerem

OD NÁVRHU PO REALIZACI

Podívejte se jak to vše u nás probíhá je to velmi jednoduché

VÝHODY NÁBYTKU NA MÍRU

Ne vždy nábytek na míru vyjde dráž než od prodejců

Reference

Rádi Vám představíme naše realizace a spokojené zákazníky