Zakázková výroba nábytku

zakázková výroba nábytku

Proč zvolit zakázkově vyrobený nábytek?

Nábytek vyrobený na míru využije prostor tím nejlepším způsobem, a tím tedy prostor také maximálně šetří. Je možné vyrobit nábytek, který svými rozměry bude přesně zapadat do jinak nevyužitého rohu či zákoutí v místnosti. V místě „hluchého místa“, kam by se jinak nic nevešlo, tak může vzniknou například úložný prostor. Atypickou výrobu tak ocení především uživatelé malometrážních či nestandardně řešených bytů.

Zakázkový nábytek má právě takové rozměry, tvary, materiály a barvy, jaké zákazník vyžaduje. Atypický nábytek se na 100 % přizpůsobuje dispozici daného bytu, ale také vkusu a estetickému cítění zákazníka. Na rozdíl od sériové výroby je tak každý kus originálem.

Zakázkově vyrobený nábytek má tu nejvyšší možnou kvalitu a odpovídá přesně na míru Vašemu životnímu stylu a požadavkům. Pomůže Vám tak dotvořit Váš domov po funkční i estetické stránce k Vaši naprosté spokojenosti.

Pokud chcete kvalitu a dobrou cenu, neváhejte a kontaktujte Nás.

Cena zakázkové výroby nábytku není příliš vysoká.

Srovnáme-li zakázkovou výrobu s prodejci nábytku, ktří se snaří mít nejnižší cenu, zakázková výroba z toho vyjde draze. Pokud ale navštívíme prodejnu s nábytkem, který má jiné výhody než jen nízkou cenu (např. kvalitní materiály či vysokou užitnou hodnotu), zjistíme, že jeho cena je na podobné či stejné úrovni jako u nábytku vyrobeného na míru. Je tedy důležité srovnávat srovnatelné.

Nábytek vyrobený na míru Vašemu bytu, vkusu i možnostem tak oproti velkovýrobě ztělesňuje ideální poměr ceny a kvality.

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi pro Vás vyhotovíme návrh s bytovým designerem

OD NÁVRHU PO REALIZACI

Podívejte se jak to vše u nás probíhá je to velmi jednoduché

VÝHODY NÁBYTKU NA MÍRU

Ne vždy nábytek na míru vyjde dráž než od prodejců

Reference

Rádi Vám představíme naše realizace a spokojené zákazníky